אודותיי


הי, שמי קרן פז, החיבור שלי לעולם התינוקות והילדים, החל כבר במסגרת המחוייבות האישית בבבית הספר, התנדבתי בתינוקייה במעון של וויצו ומאז ועד שסיימתי אוניברסיטה טיפלתי בעשרות תינוקות וילדים. אפשר להגיד, שמאז ומתמיד היה לי חיבור מיוחד לתינוקות וילדים.

בליווי התפתחותי בחרתי כי הבנתי שכדי להצליח, תחום עיסוקי חייב לבטא את אישיותי. לתובנה זו הגעתי מעט באיחור, כי עד שהבנתי שיעודי הוא בעבודה עם ילדים, הספקתי להשלים תואר ראשון באדריכלות פנים, תעודת הוראה ולעבוד בתחום מספר שנים. האהבה הגדולה שלי לילדים, הביאה אותי לחיפוש אחר תחום מאתגר, בעל סיפוק רב וערך מוסף לי וללקוחותיי וכך הגעתי ללמוד במרכז צעד ראשון. במהלך הלימודים, התנדבתי תקופה של שלושה חודשים בפגייה שבבית החולים שניידר.

כולם אומרים לי: "עשית שינוי מאוד גדול" ואני תמיד אומרת, שהשינוי לא כזה גדול ושיש קשר מאוד חזק, בין אדריכלות ובין מה שאני עושה היום, גם כאשר בונים בניין וגם בשנתו הראשונה של התינוק, מאוד חשובים היסודות. כאשר היסודות טובים ובמהלך הבנייה/גדילה לא דילגו על שלבים בדרך, וכל שלב ושלב היה איכותי, העתיד הקרוב והרחוק יהיה הרבה יותר יציב, חזק והחיים יהיו הרבה יותר טובים, איכותיים וארוכים.

היום יש לי סטודיו בקרית אונו, שבו אני מעבירה סדנאות, מטפלת באופן פרטני במקרים של איחורים התפתחותיים וקשיים. בנוסף מלווה זוגות לאחר לידה (בביתם הפרטי), עובדת במספר גנים ומעבירה סדנאות בסניפי קופ"ח לאומית. במהלך עבודתי אני מסתמכת על שיטת צעד ראשון

קטעים ממספר תוכניות בהן השתתפתי:

בתוכנית "אסיפת הורים" בערוץ 2  תוכנית מספר 16-
http://reshet.tv/Shows/parents_meeting/video/.aspx?bo=12279&vml=214481

בתוכנית "לחיות טוב" בערוץ 2 - 
http://www.youtube.com/watch?v=hnuTTT5Jchgאני מזמינה אתכם לבוא ולחוות חוויה בלתי נשכחת, שתשנה את חייכם ותעזור לכם ולילדכם בהמשך הדרך.

מחכה לראותכם,
קרן פז