פעילויות בגנים ובמשפחתונים

רוצה שהמשפחתון/גן שלך יהיה יותר איכותי ומיוחד מהמתחרים באזור?
• רוצה מלווה התפתחותית במשפחתון/גן (גורם מקצועי שההורים יכולים להתייעץ איתה בכל עת )?
• רוצה לדעת מה להגיד להורים, כאשר אחד התינוקות לא מתפתח בהתאם לגילו ואלו תרגילים אפשר לעשות במהלך היום בגן, כדי לקדמו. מקרים לדוגמא: תינוק שעדיין לא זוחל, לא מוכן לשכב על הבטן , בוכה כל הזמן, נופל הרבה ועוד?

יש לי הצעה מעניינת ומפתה, שמאוד תורמת ומשדרגת כל משפחתון/גן והופכת אותו למשהו שעולה על כל המתחרים באזור.

האפשרויות שעומדות בפנייך:
1. ליווי  התפתחותי פרטני לתינוקות- גילאים: מהרגע שהם נכנסים לגן ועד שלב הליכה.המפגש מתקיים אחת לשבוע והעבודה היא פרטנית עם כל תינוק במשך כ-10 דקות. התרגילים שנעשים, מותאמים לגילו ולשלב ההתפתחותי בו כל תינוק ותינוק נמצא. התרגילים מפתחים, מקדמים ויוצרים תנועה איכותית ומאורגנת. אני מנחה את המטפלות, מה כדאי לעשות עם כל אחד במשך השבוע. ההורים מקבלים עדכון מה נעשה עם התינוק שלהם באותו יום ומוזמנים להתקשר אלי ולהתייעץ בכל עת. אני מגיעה עם מגוון רחב של אביזרים.

2. ליווי התפתחותי בקבוצה – גילאי שנה+. מפגש קבוצתי אחת לשבוע. במפגש נעבוד על הפאן המוטורי, חושי ותקשורתי עם דגש על הנושא ההתפתחותי. המון תנועה ומוסיקה, תרגילים לחיזוק מערכת שיווי משקל, זקיפה, כפיפה, רוטציות, מוטוריקה עדינה ועוד. אני מגיעה עם מגוון אביזרים וכל מפגש שונה מהמפגש הקודם.

**החוג משלב בתוכו גם את החוג לתנועה, גם את החוג למוסיקה וגם שם דגש על הפאן ההתפתחותי.

3. סדנאות משותפות להורים ותינוקות/ילדים אחה"צ- סדנאות שמתקיימות במשפחתון/גן כמפגש חד פעמי של כל ההורים והילדים יחד (יכול להיות גם בשישי בבוקר). אם את/ה רוצה לעשות פעילות מגבשת או לחגוג אירוע או חג, הפעילות שלי מאוד מתאימה. בסדנאות הללו, ההורים זוכים לפעילות משותפת וזמן איכות עם תינוקם ובנוסף נוצר קשר מדהים בין ההורים, שתורם מאוד לאווירה הטובה במשפחתון/גן. הסדנאות חוויתיות ומאוד תורמות להתפתחות המוטורית חושית ותקשורתית של הילדים ובנוסף במהלך הסדנא, ההורים מקבלים המון כלים וידע. בסדנאות נעשה שימוש במגוון אביזרים.

מה כולל הליווי שלי במשפחתון/גן :
1. ליווי פרטני לכל התינוקות.
2. מפגש קבוצתי לבני השנה+.
3. הנחיית המטפלות.
4. עדכון ההורים על בסיס שבועי.
5. ייעוץ טלפוני להורים, בכל עת.
6. ניהול תיק לכל תינוק.
7. פגישות, במקרה הצורך, עם ההורים במשפחתון (ללא תשלום נוסף).
8. פעילות משותפת של ההורים והתינוקות/ילדים במחיר מוזל.


לפרטים נוספים ולהדגמה ללא תשלום:
קרן פז  052-8477491